Neler Yapıyoruz?

Dijital Baskı

Modern makina parkurumuz, deneyimimiz ve kaliteli işçilik ile iç mekan ve dış mekan dijital baskı işlerinizde yanınızdayız.

Memnuniyetle hizmet vermeye devam ettiğimiz çok sayıda kurumsal müşterilerimize ait referanslarımızı görebilirsiniz. Sektördeki deneyimimiz ve müşteri odaklı çalışmamızın sağladığı yüksek hizmet kalitesini Ar-Ge çalışmalarımızla her geçen gün daha da yükseğe taşıyoruz.

Alüminyum - Paslanmaz Kutu Harf

Alüminyum malzeme dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. İstediğimiz RAL koduna uygun boyanabilir. İşlemsi kroma göre daha kolaydır. CNC Router makinalarda kesilen alüminyum tabakalar istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. 

Tabela İmalatı

Işıklı tabela, Totem tabela, Dekupe oyma tabela, Alüminyum harf tabela, Pleksi harf tabela, Paslanmaz harf, Kutu Harf tabelaları, Stand çalışmaları, Dijital baskı, Fason üretim gibi işlerde hizmet vermekteyiz..

Read More

Pleksi

Pleksi Kutu Harf Pleksiglass pleksi kutu harf dış cephelerde ve iç mekanlarda en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Zengin renk seçeniği ile pantone kodunuza veya özel renk kodunuza en yakını.